BLACK MONTH w eduworlds do -65%!

"Miesiąc jeszcze trwa, a ja już rekord sprzedaży miesięcznej produktów cyfrowych mam (17k zł)" - Łukasz

🔴 Uwaga: do osób na etacie, specjalistów, trenerów, coachów...

Przejdź program i zacznij zarabiać na swojej wiedzy... 

Masz w sobie wiedzę, doświadczenie i umiejętności. Pokażemy Ci, jak je zmonetyzować (zarabiać na swojej wiedzy) i zapewnić sobie zawód twórcy produktów cyfrowych, dający wolność i odporność na A.I. 

❗️ A jeśli nie uda Ci się osiągnąć celu... zrobimy marketing i sprzedaż za Ciebie!

🔄 14-Dniowa Gwarancja Satysfakcji

Dołącz do 552+ aktywnych osób w Społeczności
Pomogliśmy 3147 absolwentom zacząć zarabiać na swojej wiedzy:

🧐 [QUIZ] Czy zarabianie na wiedzy to zajęcie dla Ciebie?

[QUIZ] Czy zarabianie na wiedzy to zajęcie dla Ciebie?

Czy dostrzegasz tę zmianę?

Ludzie szukają wiedzy w internecie. 
Branża edukacji online rośnie w ogromnym tempie.

Na pewno widzisz dookoła siebie:

👀 YouTuberów dzielących się za darmo wiedzą, z którą nawet uczelnie nie są w stanie konkurować.


💡 Profile na Instagramie, z których codziennie czerpiesz wiedzę, i które każdego dnia zyskują tysiące followersów. 

​⏰ Specjalistów na Linkedin, którzy tylko dzięki pisaniu zdobywają ogromną dźwignię w swoich działalnościach (więcej klientów i więcej sprzedaży produktów cyfrowych).

🤝 I całą masę innych twórców online, działających w różnych mediach, którzy dzięki swojej obecności online zyskują wymarzone życie. 

Czy oni są wyjątkowi? 

Nie. Zdobyli umiejętności. Dostrzegli okazję, którą wykorzystują. 
I którą Ty również możesz wykorzystać. 

Zbudowaliśmy Ognisty Start, aby podzielić się procesem, z którego skorzystało już 3147 Twórców do budowania i rozwijania swojego internetowego biznesu, generując dziesiątki milionów złotych.

Z nami nauczysz się, jak:

✅ Stworzyć swoją UNIKALNĄ i niezastąpioną niszę, by się wyróżnić.

✅ ​Generować pomysły na produkty cyfrowe i usługi zarabiające min. 10k / miesiąc.

✅ ​Stosować najskuteczniejsze strategie sprzedaży tych produktów i usług.

✅ ​Angażując tylko 15 minut dziennie
, budować swój biznes twórcy produktów cyfrowych.

✅ ​Tworzyć oferty tak mocne, że klienci praktycznie sami kupują.

✅ Od zera budować swoją społeczność, będącą podstawą zawodu Twórcy Online.

​✅ Tworzyć wartościowe treści, które odbiorcy uwielbiają i chętnie udostępniają.

✅ ​Stosować sprawdzone taktyki, które pozwolą Ci ciągle rozwijać biznes Twórcy Online. 

Ale... dla kogo właściwie jest ten program?

Dla każdej osoby, do której pasuje choć jedna z tych rzeczy:

👀

Nie rozumiesz, jak budować swoją obecność w social media... oraz jak opracować i sprzedawać wiedzę, którą masz w głowie, korzystając z nieskończonych możliwości internetu.​

❤️

Obawiasz się, że jedyna droga do zarabiania na wiedzy to pokazywanie twarzy w social media (fakt: da się działać bez tego).

✏️

Ciągle planujesz start... ale nie masz pojęcia, jaką drogę wybrać, co robić i jak to robić. Czujesz, że brakuje Ci wiedzy, doświadczenia, umiejętności.

⚙️

Pierwsze kroki masz już za sobą... ale masz trudność z określeniem niszy, zbudowaniem lojalnej publiczności, czy tworzeniem oryginalnych treści.

🔍

Nie wiesz, jak połączyć to, o czym lubisz mówić, z dochodowym produktem lub usługą (lub wydaje Ci się, że nie da się na tym zarobić).

🎓

Nie masz systemu, który zamieni Twoje pomysły w treści, followersów i przewidywalną sprzedaż. I to wszystko, pracując godzinę dziennie.

🧐

Przejrzałeś już całą darmową treść internetową na temat mediów społecznościowych i biznesu online, ale nadal nie możesz znaleźć skutecznego rozwiązania.​

💰

Wiesz, że istnieje wiele płatnych kursów o zarabianiu na produktach cyfrowych... ale wydają Ci się one podobne do siebie (i nie wiesz, czy warto w nie inwestować).​

I najważniejsze: NIE masz czasu, aby kilka godzin dziennie działać nad biznesem online. Być może masz etat, rodzinę, dziecko... ale chcesz budować dla siebie inną, lepszą przyszłość. 

Co wyróżnia Ognisty Start?

📈

Konsultacje 1:1

Korzystaj bez limitu z wiedzy ekspertów z 10+ letnim doświadczeniem w budowaniu biznesów opartych o model Twórcy Online. To eksperci z potwierdzonymi sukcesami w dziesiątkach różnych branż.

📌

Przetestowane strategie

Gdy większość osób opowiada jedynie o tym, czego się nauczyli obserwując innych...  My ciągle wdrażamy i testujemy nasz model. Sprawdzamy, co obecnie działa i dzielimy się z Tobą tylko potwierdzonymi strategiami.

🧑‍💻

Wspierająca społeczność

Połącz się z ekspertami oraz wszystkimi członkami naszej Akademii, którzy są na tej samej drodze, co Ty. Dzielą się swoimi doświadczeniami i wnioskami. Pomagają Ci się uporać z problemami. 24/7.

💻

Kursy Online

Dostajesz dostęp do 8 programów z całą niezbędną wiedzą do przejścia procesu. Nie musisz szukać w innych miejscach. Opanujesz z nami wszystkie niezbędne umiejętności.

🧨

Proces poparty praktyką

Stworzyliśmy i sprzedaliśmy kilkadziesiąt produktów cyfrowych. Pomogliśmy w tym procesie tysiącom osób. Po prostu wiemy, jak to robić i tą wiedzą się z Tobą dzielimy. 

👊

110% naszego zaangażowania

To nasza misja: każda osoba, która do nas dołączy, ma osiągnąć cel. Życie na własnych zasadach. Uwolnienie się od etatu. Realizacja własnych marzeń. Dajemy z siebie 110%, aby pomóc Ci ten cel osiągnąć.

💡

Odbierz dostęp do nagrań, treningów i warsztatów z genialnymi Twórcami Online, którzy dzielą się swoją wiedzą w Akademii Ognisty Start. Z niektórymi z nich możesz umówić się na konsultacje 1:1!

Pomoc w całym procesie budowania zyskownych produktów cyfrowych

Bez względu na to, gdzie jesteś w swojej podróży: dopiero zaczynasz, lub masz już pierwsze kroki za sobą... nasze dopasowane moduły pozwalają ci zacząć tam, gdzie potrzebujesz, aby wystrzelić Twój biznes Twórcy Online.

​Od znalezienia pomysłu na niszę, tworzenie contentu, poszukiwanie klienta, stworzenia genialnej oferty, przygotowania produktu, aż po strategie marketingowe i sprzedażowe. Otrzymasz gotową ścieżkę, której przejście gwarantuje genialne wyniki. 

​Oto droga, którą przejdziesz:
❗️ ​(aby zbudować od A do Z swój zyskowny produkt cyfrowy)

👋

1: Ruszam z pracą

Wprowadzenie: nauczysz się, jak korzystać z Akademii Ognistego Startu, by wyciągnąć jak najwięcej wartości i natychmiast zacząć stosować wiedzę.

🧱

2: Poznaję Fundamenty

Przejdź inwentaryzację. Poznasz swoje zasoby (umiejętności, kontakty) i ustalisz plan, jak je wykorzystać.

👑

3: Buduję Swoją Niszę

Zamiast wybierać z istniejących, połączysz swoje zainteresowania i stworzysz własną, unikalną niszę. Konkurencja zniknie.

♟️

4: Mam Plan Gry

Określisz następne kroki do wykonania oraz plan działania dopasowany do Twoich możliwości czasowych. 

👥

5: Tworzę Idealny Profil

Stworzysz swój profil w Social Media tak, by maksymalnie wspierał Twój rozwój i realizowaną strategię.

✏️

6: Ogarniam Copywriting

Nauczysz się pisać tak, by ludzie chcieli czytać, działać, oglądać i kupować. To najważniejsza umiejętność Twórcy Online.

💌

7: Tworzę Content

Opublikujesz pierwsze posty lub wideo. Sprawdzone przez ekspertów i społeczność. Zaczniesz budować swoją kulę śnieżną. 

💡

8: Mam Pomysł Na Produkt

Przejdziesz cały proces poszukiwania problemów do rozwiązania wśród Twojej grupy docelowej. Na tej podstawie stworzysz swój produkt cyfrowy / usługę.

👀

9: Sprawdzam Swój Pomysł

Zanim wydasz pieniądze i czas na budowanie produktu sprawdzisz, czy jest zapotrzebowanie na rynku (czy są chętni, by go kupić).

📄

10: Mam Ofertę

Nauczysz się tworzyć taką ofertę, że sprzedawanie Twoich produktów i usług stanie się banalnie proste.

💰

11: Robię Pierwszą Sprzedaż

Wybierzesz model pierwszej sprzedaży: przedsprzedaż, lub sprzedaż pierwszej wersji produktu. Pokażesz swój produkt światu i zarobisz pierwsze $.

📈

12: Skaluję Działania

Zdobędziesz umiejętności marketingowe i sprzedażowe, z którymi będziesz dalej rozwijać swoje Social Media i skalować sprzedaż swoich produktów / usług.

🧑‍💻

Konsultacje 1:1

Nasi eksperci będą się przyglądać Twojemu biznesowi Twórcy Online i proponować usprawnienia / pomagać w rozwiązywaniu problemów.

🔴

Spotkania LIVE

Weźmiesz udział w szkoleniach z ekspertami, których zapraszamy do naszej Akademii. Podzielą się swoją wiedzą i odpowiedzą na Twoje pytania.

🏆

13: Absolwent

Ukończysz program. Dobrze wiesz, co dalej robić, aby ciągle rozwijać swój biznes Twórcy Online. Decydujesz, czy chcesz dalej rosnąć, czy zająć się czymś innym.

Uczestnicy otrzymują natychmiastowy dostęp do:

Instrukcja Krok Po Kroku

Proces budowania biznesu Twórcy Online ułożyliśmy w małe zadania, które realizujesz krok po kroku, każdego dnia. Każdy krok przybliża Cię do celu. Zero zgadywania. Idziesz procesem sprawdzonym przez 3147 osób. Do każdego zadania otrzymujesz praktyczną lekcję (z minimum teorii).

Instrukcja Krok Po Kroku

Proces budowania biznesu Twórcy Online ułożyliśmy w małe zadania, które realizujesz krok po kroku, każdego dnia. Każdy krok przybliża Cię do celu. Zero zgadywania. Idziesz procesem sprawdzonym przez 3141 osób. Do każdego zadania otrzymujesz praktyczną lekcję (z minimum teorii).

Edukacja i Kursy Online

Otrzymasz całą niezbędną wiedzę potrzebną do przejścia procesu w postaci kursów online. Oto programy, do których otrzymasz dostęp: 

📌 Fabryka Kursów
📌 Szkoła Pierwszego Klienta

📌 Szkoła Budowania Firmy
📌 Szkoła Pisania
​📌 Szkoła Marki Osobistej
​​📌 Szkoła Marketingu
​📌 Linkedin dla Początkujących
​📌 TikTok dla Początkujących
​📌 Montaż viralowych video w CapCut

Edukacja i Kursy Online

Otrzymasz całą niezbędną wiedzę potrzebną do przejścia procesu w postaci kursów online. Oto programy, do których otrzymasz dostęp: 

📌 Fabryka Kursów
📌 Szkoła Pierwszego Klienta

📌 Szkoła Budowania Firmy
📌 Szkoła Pisania
​📌 Szkoła Marki Osobistej
​📌 Szkoła Marketingu
​📌 Linkedin dla Początkujących
​​📌 TikTok dla Początkujących

👉 Fabryka Kursów
Program, w którym nauczysz się tworzenia i sprzedawania produktów cyfrowych (kursów online). Od pomysłu, przez walidację, przedsprzedaż, tworzenie programu, technikalia aż po stałą sprzedaż i skalowanie biznesu. To program, z którego korzystały takie osoby, jak: Maciej Aniserowicz, Patryk Czerniejewski. W standardowej sprzedaży kurs kosztuje 💰: 1995 zł.

👉 Szkoła Pierwszego Klienta
W tym programie zrozumiesz swoich potencjalnych klientów. Nauczysz się znajdywania problemów, które im doskwierają. Dowiesz się, jak te problemy przekuć w produkt / usługę i jak je sprzedać. Czyli jak pozyskać pierwszego (najważniejszego) klienta. W standardowej sprzedaży kurs kosztuje 💰: 995 zł.

👉 Szkoła Budowania Firmy
To studia MBA (biznesowe) w pigułce. Poznasz cały proces budowania firmy. Modele, procesy (operacyjne, finansowe, marketingowe, sprzedażowe). Dowiesz się jak ułożyć firmę, która zadziała nawet bez Ciebie. W standardowej sprzedaży kurs kosztuje 💰: 1995 zł.

👉 Szkoła Pisania
Copywriting to prawdopodobnie najważniejsza umiejętność w zawodzie Twórcy Online. Umiejętność pisania tak, by ludzie czytali i DZIAŁALI. Umiejętność pisania perswazyjnego i sprzedażowego. W kursie poznasz najważniejsze zasady copywritingu oraz gotowe schematy pisania. Otrzymasz też masę przykładów. W standardowej sprzedaży kurs kosztuje 💰: 1995 zł.

👉 Szkoła Marki Osobistej
Silna ​Marka Osobista jest podstawą biznesu Twórcy Online. W tym programie dowiesz się, jak ułożyć strategię marki, wybrać niszę. Nauczysz się tworzyć treści, które ludzie chcą czytać i oglądać. Zbudujesz społeczność. 
W standardowej sprzedaży kurs kosztuje 💰: 1995 zł.

​👉 Szkoła Marketingu
Nie wiesz, jak budować marketing siebie i swojej firmy? Bez obaw. Wiedza z tego kursu pomoże Ci w budowaniu lejków, list mailowych, tworzeniu reklam i promocji swoich produktów. W standardowej sprzedaży kurs kosztuje 💰: 1995 zł.

​👉 LinkedIn dla Początkujących
Ten program nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o używaniu LinkedIn jako narzędzia do sukcesu osobistego lub zawodowego. 
W standardowej sprzedaży kurs kosztuje 💰: 1195 zł.

👉 TikTok dla Początkujących
Zdobędziesz wiedzę i umiejętności, aby tworzyć viralowe video, które pozwolą Ci monetyzować swoją markę na platformie TikTok. W standardowej sprzedaży kurs kosztuje 💰: 995 zł.

👉 Montaż viralowych video w CapCut
Nauczysz się tworzyć lepsze wideo wertykalne na TikTok, Instagram i Facebook reels oraz YouTube short za pomocą aplikacji CapCut. Kurs nie jest dostępny w sprzedaży. Kurs jest dostępny do 31.10.2024 r.

Konsultacje z Ekspertami

Korzystaj z nielimitowanych konsultacji z ekspertami budowania marki, produktów, sprzedaży i marketingu. Otrzymasz feedback i gotowe do wdrożenia wskazówki.

Tematy poruszane na konsultacjach:
zarządzanie procesami biznesowymi, tworzenie strategii,
szeroko rozumiane prowadzenie biznesu, Twoja strona/oferta/kurs/produkt, mental, procesy sprzedażowe,
budowanie zespołów sprzedażowych, sprzedaż telefoniczna, kursy online (produkcja, sprzedaż, promocja etc.), monetyzacja Social Media, audyt Twoich SM, strategie contentowe, automatyzowanie procesów i narzędzi które najlepiej zastosować w tym celu, audyt Twoich wideo pod kątem wizualnym, montażowym, scenariuszowym, sprawy techniczne związane z wideo - dźwięk, światło, sprzęt itp.

Konsultacje z Ekspertami

Korzystaj z nielimitowanych konsultacji z ekspertami budowania marki, produktów, sprzedaży i marketingu. Otrzymasz feedback i gotowe do wdrożenia wskazówki.

Tematy poruszane na konsultacjach:
zarządzanie procesami biznesowymi, tworzenie strategii, szeroko rozumiane prowadzenie biznesu, Twoja strona/oferta/kurs/produkt, mental, procesy sprzedażowe, budowanie zespołów sprzedażowych, sprzedaż telefoniczna, kursy online (produkcja, sprzedaż, promocja etc.), monetyzacja Social Media, audyt Twoich SM, strategie contentowe, automatyzowanie procesów i narzędzi które najlepiej zastosować w tym celu, audyt Twoich wideo pod kątem wizualnym, montażowym, scenariuszowym, sprawy techniczne związane z wideo - dźwięk, światło, sprzęt itp.

Spotkania LIVE 🔴

Zapraszamy genialnych Twórców, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie warsztatów, treningów, sesji pytań i odpowiedzi. Ucz się od najlepszych. 

Wspierająca Społeczność

Miejsce na wszystkie Twoje palące pytania, problemy do rozwiązania, prośby o feedback, inspirację, czy wspólne przeglądanie memów. Dostępna 24/7. 

Wspierająca Społeczność

Miejsce na wszystkie Twoje palące pytania, problemy do rozwiązania, prośby o feedback, inspirację, czy wspólne przeglądanie memów. Dostępna 24/7. 

Spotkania LIVE

Zapraszamy genialnych Twórców, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie warsztatów, treningów, sesji pytań i odpowiedzi. Ucz się od najlepszych. 

Grupy MasterMind

Połączysz się z osobami, które są na tej samej drodze, co Ty. Grupy MasterMind to dodatkowe wsparcie oraz motywacja do realizacji zadań, które deklarujesz w trakcie spotkań.

Grupy MasterMind

Połączysz się z osobami, które są na tej samej drodze, co Ty. Grupy MasterMind to dodatkowe wsparcie oraz motywacja do realizacji zadań, które deklarujesz w trakcie spotkań.

Archiwum LIVE

Otrzymasz dostęp do nagrań wszystkich dotychczasowych spotkań, warsztatów i sesji Q&A z ekspertami, m.in.: 

 • ​Spotkanie z Mirkiem Burnejko pt. Jak dobrze wybrać pomysł na biznes.
 • ​Księgowość w firmie
 • Spotkanie z Rafałem Mazurem (QiA)
 • ​Karina Misztal: Rozwijaj biznes nie tracąc siebie!
 • ​Rafał Górny - RODO
 • ​...i wiele więcej!

Archiwum LIVE

Otrzymasz dostęp do nagrań wszystkich dotychczasowych spotkań, warsztatów i sesji Q&A z ekspertami. Np.: 

 • ​Spotkanie z Mirkiem Burnejko pt. Jak dobrze wybrać pomysł na biznes.
 • ​Księgowość w firmie
 • Spotkanie z Rafałem Mazurem (QiA)
 • ​Karina Misztal: Rozwijaj biznes nie tracąc siebie!
 • ​Rafał Górny - RODO
 • ​...i wiele więcej!

Baza Wiedzy i Szablonów

Wyobraź sobie, że masz pod ręką encyklopedię z wiedzą na temat tworzenia biznesu Twórcy Online. Mało tego, masz gotowe do skopiowania szablony ofert, postów, produktów, dokumentów, regulaminów i wiele, wiele więcej. 

Baza Wiedzy i Szablonów

Wyobraź sobie, że masz pod ręką encyklopedię z wiedzą na temat tworzenia biznesu Twórcy Online. Mało tego, masz gotowe do skopiowania szablony ofert, postów, produktów, dokumentów, regulaminów i wiele, wiele więcej.

Myślisz, że ilość materiałów Cię przytłoczy?

Na każdym etapie otrzymasz od nas dokładną instrukcję, CO masz robić oraz Z KTÓRYCH rzeczy korzystać. 

Otrzymujesz dokładnie wszystko, czego potrzebujesz do zbudowania zyskownych produktów cyfrowych i biznesu Twórcy Online.

A jak Ognisty Start wygląda od środka?

Zobacz kilka lekcji wideo z kursów dostępnych w Ognistym Starcie:

Szkoła Pierwszego Klienta

MODUŁ 1: POZNAJ SWOJEGO KLIENTA

Lekcja 5: Nisza vs. Problem

MODUŁ 2: WYBIERZ NAJLEPSZĄ IDEĘ

Lekcja 3: Brak Pomysłów - Co Zrobić?

Szkoła Budowania Firmy

MODUŁ 2: START

Lekcja 4: Jak Ma Wyglądać Nasza Firma

BONUS: PROCES ZAKŁADANIA FIRMY

Lekcja 12: Pierwsza Faktura

Szkoła Pisania, Które Sprzedaje

MODUŁ 1: FUNDAMENTY WARTE MILIONY

Lekcja 2: Mity o Pisaniu, Które Sprzedaje

MODUŁ 3: PISANIE POD SOCIAL MEDIA

Lekcja 3: Zamiana NUDY w WOW

Szkoła Marki Osobistej

MODUŁ 1: STRATEGIA

Lekcja 3: Przepraszam, Ale To Zaboli (2 razy)

MODUŁ 2: TY JAKO PRODUKT

Lekcja 4: Twój Framework, Historia, Wróg

Fabryka Kursów

MODUŁ 1: POMYSŁ

Lekcja 2: Wybór Idealnej Niszy

MODUŁ BONUSOWY O PRZEDSPRZEDAŻY

Lekcja 5: Jak Przekonać Ludzi do Przedsprzedaży

Pracujemy na Discord

Jeśli pierwszy raz spotykasz to narzędzie - pokażemy Ci dokładnie, jak z niego korzystać.

Spotkania LIVE na Zoom

Czyli możesz do woli zasypywać prowadzących swoimi pytaniami i problemami do rozwiązania!

Dodatkowe materiały

A tak wyglądają materiały dostępne w Bazie Wiedzy i Szablonów...

Baza Wiedzy

Lista pomysłów
(ciągle aktualizowana)

Nie masz pewności, czy to dla Ciebie?

Prawda jest taka, że Akademia Ognisty Start NIE JEST miejscem dla wszystkich.
I wolelibyśmy pomóc Ci ustalić, czy to coś dla Ciebie ZANIM postanowisz dołączyć.
Zatem do rzeczy:

Nie jest dla Ciebie, jeśli:

 • Szukasz kolejnej magicznej pigułki i przepisu na milion w tydzień.
 • Masz już duże doświadczenie w budowaniu biznesu Twórcy Online i sprzedaży własnych produktów. 
 • Jest Ci wygodnie na etacie i nie chcesz nic zmieniać.
 • ​Nie zaangażujesz się i liczysz, że inni zrobią wszystko za Ciebie.
 • Szukasz ​kolejnego miejsca do prokrastynacji i odkładania wszystkiego na później.

Jest dla Ciebie, jeśli:

 • Chcesz zbudować silną społeczność, która pozwoli Ci zarabiać na swojej wiedzy, sprzedając produkty cyfrowe.
 • Chcesz zacząć budować biznes, który da Ci wolność i możliwość pracy z dowolnego miejsca oraz realizacji własnych marzeń.
 • ​Masz motywację do tego, by działać. By stosować zdobytą wiedzę i razem z nami osiągać sukcesy, budując biznes Twórcy Online. ​
 • Chcesz działać z innymi osobami, które tak jak Ty marzą o pracy na swoim.
 • ​Powstrzymuje Cię strach i potrzebujesz pomocy w jego pokonaniu, aby móc ruszyć z pracą.

Co Ludzie mówią o Ognistym Starcie?

To wypowiedzi i wyniki osób w Ognistym Starcie oraz Fabryce Kursów (kursu online, do którego otrzymasz dostęp):

DODATKOWO W BONUSIE NA BLACK MONTH

Oto bonusy, które otrzymasz tylko w trakcie akcji Black Month:

BONUS #1

Warsztat WebToLearn:
Jak stworzyć i sprzedać kurs online w 30 dni
Wartość 💰: 1.074 PLN

BONUS #2

Program  Lifehakerzy:
Dowiesz się, jak zwiększać produktywność
i osiągać wymarzone cele.
Wartość 💰: 1.495 PLN

🎉 Premiera Ognisty Start 2.0 🎉

Dołącz w najlepszych warunkach:

Społeczność

797 zł

Dostęp roczny

W ratach 0% już od 69,70 PLN / miesięcznie!

OTRZYMUJESZ:

 • Zadania Krok Po Kroku
 • ​Nielimitowane Konsultacje 1:1
 • ​Wspierająca społeczność
 • ​Sprawdzone Strategie
 • ​Spotkania i warsztaty LIVE
 • ​Grupy MasterMind
 • ​Archiwum Live'ów
 • ​Baza Wiedzy i Szablonów
 • ​​8 Kursów Online
 • ​Indywidualne Wsparcie Asystenta

Raty PayU 0% dostępne w koszyku

🏅 NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY 

8 Kursów + Społeczność

1497 zł

Dostęp roczny

W ratach 0% już od 149,70 PLN / miesięcznie!

OTRZYMUJESZ:

 • ​🔥 8 Kursów Online
 • Zadania Krok Po Kroku
 • ​Nielimitowane Konsultacje 1:1
 • ​Wspierająca społeczność
 • ​Sprawdzone Strategie
 • ​Spotkania i warsztaty LIVE
 • ​Grupy MasterMind
 • ​Archiwum Live'ów
 • ​Baza Wiedzy i Szablonów
 • ​Indywidualne Wsparcie Asystenta

Raty PayU 0% dostępne w koszyku

8 Kursów + Społeczność + Indywidualny Asystent 

2497 zł

Dostęp roczny

W ratach 0% już od 249,70 PLN / miesięcznie!

OTRZYMUJESZ:

 • 🚀 Indywidualne Wsparcie Asystenta
 • ​🔥 8 Kursów Online
 • Zadania Krok Po Kroku
 • ​Nielimitowane Konsultacje 1:1
 • ​Wspierająca społeczność
 • ​Sprawdzone Strategie
 • ​Spotkania i warsztaty LIVE
 • ​Grupy MasterMind
 • ​Archiwum Live'ów
 • ​Baza Wiedzy i Szablonów

Raty PayU 0% dostępne w koszyku

Zapisz się na listę oczekujących

Powiadomimy Cię o ponownym otwarciu zapisów!

OTRZYMUJESZ:

 • Instrukcja Krok Po Kroku
 • ​5 Kursów Online
 • ​Nielimitowane Konsultacje
 • ​Wspierająca społeczność
 • ​Sprawdzone Strategie
 • ​Spotkania i warsztaty LIVE
 • ​Grupy MasterMind
 • ​Archiwum Live'ów
 • ​Baza Wiedzy i Szablonów

Lub nie dołączaj...
​Ile Cię to może kosztować?

10.000+ PLN

OTRZYMUJESZ:

 • Poleganie na zgadywaniu
 • ​Setki godzin nauki
 • ​Tysiące złotych wydane na kursy
 • Nietrafione decyzje (przepalone $)
 • ​Poleganie tylko na sobie
 • Nieskuteczne próby monetyzacji
 • ​Samotność w działaniach

🔥 14-Dniowa Gwarancja Satysfakcji

Nikt nie lubi kupować kota w worku. Więc nie musisz tego robić. 
Dołącz do programu, rozejrzyj się. Korzystaj ze wszystkiego, co w środku. Jeśli uznasz, że to nie dla Ciebie - zwrócimy Ci 100% pieniędzy.

🔥 Podwójna Gwarancja

Jeśli przez ten rok będziesz realizować zadania i NIE osiągniesz celu (zarabianie na produktach cyfrowych), osobiście pomożemy Ci go osiągnąć. Otrzymasz indywidualne wsparcie ekspertów. Przygotują dla Ciebie plan, treści, marketing, sprzedaż i pomogą ułożyć machinę.

FAQ

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Nie mam żadnego doświadczenia. Czy sobie poradzę?

A: Tak. Trening przygotowany w Ognistym Starcie pozwala Ci zacząć niezależnie od etapu, na jakim jesteś. Ruszamy z pracą od zupełnych podstaw, fundamentów. Przechodzimy przez cały proces krok po kroku, wyjaśniając każdy aspekt (również techniczny). 

​Poprosiłam moją mamę, aby przeszła proces. Nie zadawała dodatkowych pytań :). 

Dla jakiej branży jest Akademia Ognisty Start?

A: Z naszego procesu korzystały tysiące osób z dziesiątek różnych branż. Nawet takie, jak spawalnictwo, robienie kolażu, nauka gry na instrumentach, taniec, programowanie, korepetycje, marketing, sprzedaż, biznes i dziesiątki innych. Ten proces działa w KAŻDEJ branży.

Jak mi się zwróci ten program?

A: Celem Ognistego Startu jest stworzenie biznesu Twórcy Online. Więc nasz cel to zwrot finansowy. Wystarczy, że działając z procesem:
> Stworzysz Ebook za 79 zł i sprzedasz 10 sztuk. 
> Zrobisz przedsprzedaż kurs online za 397 zł i sprzedasz 2 dostępy.
> Stworzysz ofertę usługi i pozyskasz 1 klienta.

Tylko tyle. A każda kolejna sprzedaż jest już zyskiem z inwestycji w Akademię Ognisty Start. Musisz się mocno postarać, żeby NIE zrobić takich wyników, idąc procesem. 

Czy na serio mogę zwrócić program?

A: Oczywiście. Zależy nam na sukcesie naszych Klientów. Jeśli uznasz, że nie chcesz z nami budować firmy - otrzymujesz 100% zwrotu pieniędzy. 

Czy mogę dołączyć w ratach 0%?

A: Oczywiście. Chcemy, aby ruszenie z działaniami było możliwe dla KAŻDEJ osoby. Dlatego koszt rat bierzemy na siebie. Możesz dołączyć w max. 10 ratach 0%, już od 80 zł / miesięcznie! 

Czy są jakieś inne płatności?

A: NIE. Płacisz za dostęp raz i korzystasz do woli ze wszystkich korzyści. Nie pobierzemy płatności ponownie po roku działań. Ty decydujesz, czy chcesz przedłużyć dostęp.

Mam już działalność. Czy mogę otrzymać fakturę?

A: TAK. Wystawimy Polską fakturę VAT.

Kiedy otrzymam dostęp?

A: Od razu po zaksięgowaniu płatności ruszamy z pracą. 

Mam jeszcze inne pytania!

A: Napisz do nas na: kontakt@eduworlds.com. Porozmawiamy i rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Copyright 2024 eduworlds sp. z o.o. | Polityka Prywatności | Regulamin